Direct leverbaar
986303913
Productgroep E
€ 54,57
€ 45,10
Incl. BTW € 49,01
Excl. BTW € 40,50
information-circle
Wanneer een offerte aanvragen?
  1. truck Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden
  2. showroom Advies in onze nieuwe showroom
  3. brain Kennis & ervaring
  4. assembly Professionele montage mogelijk
  5. euro Diverse betaalmogelijkheden

Plus- en minpunten

  • Compact ontwerp
  • Niet kopieerbaar
  • 2-kanaals

Productomschrijving

De LEO.2A handzender is een compacte en betrouwbare oplossing voor het bedienen van toegangscontrolesystemen zoals poorten, garagedeuren en andere automatiseringen. Dankzij het moderne ontwerp en de geavanceerde technologie combineert deze zender gebruiksgemak met een hoog beveiligingsniveau.

Met 2 kanalen biedt de LEO.2A de mogelijkheid om meerdere systemen te bedienen met één afstandsbediening. Ideaal voor zowel particuliere als professionele toepassingen.

De zender werkt op 433,92 MHz, een stabiele en veelgebruikte frequentie die zorgt voor een betrouwbaar bereik en consistente prestaties. Wat deze handzender echt onderscheidt, is de ARC (Advanced Rolling Code) technologie. Deze beveiliging genereert bij elke transmissie een unieke code, waardoor kopiëren of ongeautoriseerde toegang vrijwel onmogelijk wordt.

Het compacte formaat maakt de LEO.2A eenvoudig mee te nemen aan een sleutelbos of in de zak, terwijl het ergonomische ontwerp zorgt voor comfortabel dagelijks gebruik.

De LEO.2A is de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een veilige, praktische en moderne handzender voor dagelijks gebruik.

Toon meer
Minder weergeven

Specificaties

Uitvoering 433,92 Mhz
Fabrikant BENINCA
Type ARC rolling code
Kanalen 2
Afmeting 65x28x10 mm (hxbxd)
Batterij CR2032