
De toekomst van toegangscontrole: ontdek de KPROX en KPAD
Met de KPROX en KPAD zet CDVI een nieuwe standaard in high-security toegangscontrole.
CDVI breidt de succesvolle KRYPTO high-security lijn uit met twee indrukwekkende nieuwkomers: de KPROX en de KPAD kaartlezers. Deze lezers combineren moderne technologie, hoge betrouwbaarheid en een strak design. Het resultaat? De perfecte oplossing voor installateurs die op zoek zijn naar een duurzame en toekomstbestendige toegangscontrole.
Één lezer, twee technologieën – uniek en flexibel
De nieuwe KPROX- en KPAD-lezers ondersteunen twee frequenties: 125 kHz én 13,56 MHz. Dat betekent dat je zonder problemen bestaande Proximity-kaarten kunt blijven gebruiken, terwijl je moeiteloos overstapt naar MIFARE® of MIFARE® DESFire® credentials.
Daarnaast zijn beide lezers volledig compatibel met de KRYPTO Mobile Pass, waardoor gebruikers eenvoudig hun smartphone kunnen gebruiken om deuren te openen. Deze hybride aanpak is ideaal voor organisaties die willen upgraden naar een modern systeem, maar hun huidige infrastructuur willen behouden.
Kortom: één lezer voor elke situatie – efficiënt, toekomstgericht en gebruiksvriendelijk.

Gemaakt voor elk klimaat en elke omgeving
Of het nu stormt, sneeuwt of vriest – de KPROX en KPAD blijven betrouwbaar presteren. Dankzij de IP65-classificatie zijn de lezers volledig stof- en waterdicht, en blijven ze operationeel bij temperaturen van -40°C tot +85°C.
Met een IK10-certificering, de hoogste graad van slagvastheid, zijn ze bovendien uitstekend bestand tegen vandalisme en intensief gebruik. De KPAD beschikt daarbij over aanraakgevoelige toetsen die ook onder zware weersomstandigheden perfect reageren.
Dat maakt deze lezers uitermate geschikt voor buitenlocaties, industriële omgevingen of projecten met hoge veiligheidsvereisten.
Slim installeren met KMOUNT
CDVI denkt niet alleen aan de eindgebruiker, maar ook aan de installateur. Met de optionele KMOUNT-montageplaat gaat de installatie van de KPROX en KPAD nóg sneller en strakker. De montageplaat past op een standaard inbouwdoos, zorgt voor een nette afwerking en maakt het mogelijk om binnen én buiten een professionele plaatsing te realiseren.
Een handige oplossing die tijd bespaart en het eindresultaat naar een hoger niveau tilt.
Twee modellen, één hoogwaardige technologie
- KPROX – compacte high-security kaartlezer:
De KPROX is een krachtige lezer die MIFARE® Classic, MIFARE® DESFire® EV2/EV3 en Proximity-credentials ondersteunt. Hij is volledig OSDP-2 compatibel en biedt audiovisuele feedback voor gebruiksgemak.
De robuuste behuizing met IP65 en IK10-certificering garandeert langdurige betrouwbaarheid, ook in uitdagende omstandigheden. - KPAD – lezer met geïntegreerd keypad:
De KPAD biedt dezelfde technische mogelijkheden als de KPROX, maar is uitgerust met een aanraakgevoelig keypad. Dat maakt hem ideaal voor toepassingen waarbij tweeledige authenticatie gewenst is, zoals een combinatie van kaart en pincode.
Ook de KPAD is OSDP-2 compatibel, ondersteunt KRYPTO Mobile Pass via smartphone of NFC, en is uiteraard IP65- en IK10-gecertificeerd.
Betrouwbaarheid, flexibiliteit en design in één
Met de KPROX en KPAD zet CDVI opnieuw de toon in de wereld van toegangscontrole. De combinatie van twee technologieën in één lezer, extreme weersbestendigheid en eenvoudige installatie maakt deze producten tot een waardevolle toevoeging voor elk beveiligingsproject.
Of het nu gaat om een renovatie van een bestaand systeem of de installatie van een volledig nieuw toegangsplatform — met de KRYPTO-lijn van CDVI ben je klaar voor de toekomst.
Ontdek de KPROX en KPAD bij Portacon
Wil je meer weten over deze nieuwe generatie lezers of ze zelf in actie zien? Neem contact op met Portacon voor meer informatie, prijzen of een demonstratie. Samen vinden we de ideale oplossing voor jouw toegangscontroleproject.

