DoorBird IP videofoonset D2105V RVS, 5 drukknoppen

- Je hebt maatwerk nodig of hulp bij het samenstellen van meerdere producten
- Je hebt nog een vraag voordat je wilt betalen
- Je kunt een specifiek product niet vinden
- Je hebt een hoog orderbedrag
- Je hebt grote aantallen van een product nodig
- Binnen maximaal 24 uur (ma-vr) ontvang je van ons een offerte per e-mail
- Wil je bestellen, dan kan dit eenvoudig via het voorstel dat je van ons ontvangt
- Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden
- Advies in onze nieuwe showroom
- Kennis & ervaring
- Professionele montage mogelijk
- Diverse betaalmogelijkheden
Plus- en minpunten
- Bediening via App
- Geofencing systeem
- Voorzien van proximitylezer
- 5 beldrukkers
- Exclusief opbouwbehuizing (art: DB860674)
- Exclusief inbouwbehuizing (art: DB860704)
- Exclusief stekkervoeding (art: DB867314)
Productomschrijving
DoorBird IP videofoonset D2105V RVS met 5 drukknoppen. Per order wordt dit type DoorBird speciaal besteld. Het is ook mogelijk om variant met meer drukknoppen te bestellen. De DoorBird is beschikbaar in 4 t/m 18 beldrukkers. Dit type DoorBird wordt op aanvraag gemaakt, dit betekend dat het product helaas niet retour kan.
Een DoorBird IP systeem is een ideale oplossing voor je bedrijf of appartementen complex. Met zijn strakke design past de DoorBird op iedere entree. Het bedienen gaat eenvoudig met de gratis bijbehorende App. De App is te downloaden op je smartphone of tablet. Een oproep van een bezoekers kan via de App gemakkelijk worden beantwoord. Door de melding te openen kan je de bezoekers zien en horen. Verder is het mogelijk om via de App de toegang te openen.
De DoorBird is geschikt voor opbouw en inbouw. De bijbehorende op-of inbouwbehuizing bestel je apart via onze website. (Zie bijpassende en aanvullende producten) De D2105V DoorBird is voorzien van 5 beldrukkers, een ingebouwde proximitylezer, een camera met infrarood verlichting en een luidspreker.
Via de App zijn er een tal van mogelijkheden in te stellen. Denk hierbij aan het Geofencing systeem om de toegang automatisch te openen als je nadert of een tijdschema wanneer mensen wel of geen toegang mogen krijgen tot het pand.
Specificaties
Type | Inbouw of opbouw |
---|---|
Voeding | 15 Vdc of PoE |
Aantal beldrukkers | 5 |
Verlichte naamplaat | Ja |
Proximity | Ja, 125 Khz |
Gebruikers proximity | 100 |
Beeldweergave | Kleur |
Kijkhoek horizontaal | 180 ° |
Kijkhoek verticaal | 90 ° |
Beschermingsgraad | IP65 |
Bedrijfstemperatuur | -25°C/+55°C |
Afmeting | 403x131x45,75 mm (hxbxd) |
Lengte netwerkkabel | Max. 80 meter |